sobota, 30 maja 2020

"Brak seksu u mężczyzn jest niezdrowy!!!! Co grozi niezaspokojonemu seksualnie mężczyźnie???"

Brak seksu wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne i fizyczne mężczyzn oraz kobiet. Niezaspokojony seksualnie mężczyzna jest narażony na wiele chorób i dolegliwości.  Koniecznie sprawdź, co grozi mężczyźnie, który nie uprawia seksu!

Znalezione obrazy dla zapytania seks i milosc zdjecia

Brak seksu u mężczyzn jest tak samo niebezpiecznym stanem zdrowotnym jak u płci przeciwnej. Niezaspokojonej seksualnie kobiecie grozi rozwój choroby wdowiej. A co powoduje brak seksu u mężczyzn?

Zobacz także: Nie dla wszystkich seks jest zawsze przyjemnością. Pozycje seksualne, których nie lubią kobiety!

Podobny obraz

Brak seksu u mężczyzn
Seksuolodzy ostrzegają przed skutkami zdrowotnymi długotrwałej abstynencji seksualnej. Ma to niekorzystny wpływ nie tylko na relacje w związku, ale także na zdrowie fizyczne i psychiczne.

Co grozi niezaspokojonemu seksualnie mężczyźnie?

Obniżenie nastroju
Długotrwały brak seksu u mężczyzn powoduje obniżenie nastroju, rozdrażnienie, czasami nawet złość i zdenerwowanie. Systematyczne uprawianie seksu zmniejsza ryzyko zachorowania na depresję. Mężczyźni, którzy regularnie uprawiają seks, są bardzie szczęśliwi od tych, którzy nie są aktywni seksualnie.

Podobny obraz

Spadek testosteronu
Produkcja testosteronu zwiększa się w trakcie stosunków płciowych. Hormon ten jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, gdyż wzmacnia on mięśnie i kości. Niedobór testosteronu może powodować chroniczne zmęczenie. Jest też czynnikiem, który powoduje rozwój depresji.

Podobny obraz

Problemy z układem sercowo-naczyniowym
Uprawianie seksu chroni przed zawałem serca! Jeśli mężczyzna często uprawia seks, doprowadza do obniżenia ciśnienia krwi, co pozytywnie wpływa na pracę serca i całego układu naczyniowego.

Znalezione obrazy dla zapytania zestresowany mezczyzna zdjecia

Problemy z erekcją
Brak seksu u mężczyzn powoduje problemy z utrzymaniem wzwodu. Dodatkowo, sporadyczne uprawianie seksu sprzyja przedwczesnemu wytryskowi.

Słaby system odpornościowy
W trakcie stosunku produkowany jest także hormon DHEA, który korzystnie wpływa na odporn
ość!

Podobny obraz

Niskie poczucie wartości
Dla mężczyzn brak seksu w związku może być odbierany jako brak akceptacji, miłości i pożądania. Doprowadza to do braku pew ności siebie i zaniżenie poczucia atrakcyjności i własnej wartości.

Zwiększone ryzyko zachorowania na raka
Wiele badań wskazuje na to, że mężczyźni regularnie uprawiający seks, mają o 30 % mniejsze ryzyko rozwoju raka prostaty niż Ci, którzy robią to sporadycznie.

Panowie, przeraża Was ta informacja?

 zrodlo:chillizet.pl/

zdjecia z internetu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

"TAJEMNICA KOBIECEJ RÓŻY – KIM JESTEŚ JAKO KOBIETA???"(video)

 JAK UZDRAWIAĆ CIAŁO I SYTUACJE ŻYCIOWE DZIĘKI ŚCIEŻCE BUDZENIA KOBIECOŚCI, Czy pojmujesz już kim jesteś jako kobieta? Po jej obudzeniu w pe...