poniedziałek, 20 lipca 2020

" "Jestes tym, co we mnie najlepsze" / The Best of Me" -" melodramat

Czasem trzeba sobie popłakać, a ten wyciskacz łez jest ku temu niezłą okazją… pod warunkiem, że nie będziemy szukać w nim głębi.

Gdyby wychowali się w innym miejscu, w innym środowisku, byliby idealną parą… Niestety, Dawson wychował się w patologicznej rodzinie, a Amanda w wyżej sytuowanej rodzinie o głębokim wartościach moralnych.

Co prawda w młodości los dał im szansę i byli parą, ale Dawson został w końcu wciągnięty w mroczne sprawki ojca i braci, i zapłacił za to więzieniem (przypadkowo zabił człowieka). Ich drogi się rozeszły, on zaczął pracować na platformach wiertniczych, ona założyła szczęśliwą rodzinę. Spotkali się po latach na pogrzebie dawnego znajomego i uczucie znów rozkwitło. Niestety, rodzinne powiązania Dawsona po raz drugi wystawią je na poważną próbę…

Ekranizacja powieści Nicholasa Sparksa, autora takich przebojów, jak „Pamiętnik”, „List w butelce”, „Jesienna miłość” czy „Noce w Rodanthe”. Tym razem łzy wyciskane są do kwadratu, bowiem śledzimy aż dwa melodramatyczne podejścia bohaterów do szczęścia (i w sumie jedno jest odbiciem drugiego). Jest kilka niezłych scen (konfrontacja Dawsona z rodziną), jest też kilka scen łzawych i patetycznych do bólu, trącących na kilometr telenowelą.

Znalezione obrazy dla zapytania: dla ciebie wszystko zdjecia

Ciekawie ukazano wahania się Amandy rozdartej między mężem i dziećmi a prawdziwą miłością, sztampowo z kolei przedstawiono chociażby ojca Dawsona (zło wcielone), nie zawsze iskrzy ponadto między odtwórcami głównych ról. Wyszedł porządny, ale nie wyróżniający się niczym szczególnym wyciskacz łez.

https://www.youtube.com/watch?v=KyfNk3FTHGU&t=34s

Niektore z komentarzy:

_ "Niestety życie nie jest takie jak byśmy chcieli marzyli. Miłość zdarza sie tylko raz i zostaje na zawsze w sercu, zawsze będę myśleć co robi jak żyje tylko dlatego że ostatnia miłość była to pierwsza...."

Znalezione obrazy dla zapytania: dla ciebie wszystko zdjecia

-"Jestes tym, co we mnie najlepsze" - "The Best of Me". Czesto milosc konczy sie lazmi i rozstaniem, a jakze czesto powraca, ale juz tylko sercem, tym najlepszum, co w tobie..."

Znalezione obrazy dla zapytania: dla ciebie wszystko zdjecia

"-....prawdziwa miłość ta naprawdę jedyna tylko raz się trafia, jeśli wogóle się trafi szczęśliwi Ci którzy doznali i przeżyli coś takiego ,niesamowita moc ..."

Znalezione obrazy dla zapytania: dla ciebie wszystko zdjecia

..."-Film o prawdziwej miłości,ja wiem że tak można kochać bo sam kocham już ponad dwadzieścia lat.Zakochać się można wiele razy ale ta prawdziwa miłość jest chyba tylko jedna i do końca życia..."

Znalezione obrazy dla zapytania: dla ciebie wszystko zdjecia

zrodlo:miziaforum.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

"TAJEMNICA KOBIECEJ RÓŻY – KIM JESTEŚ JAKO KOBIETA???"(video)

 JAK UZDRAWIAĆ CIAŁO I SYTUACJE ŻYCIOWE DZIĘKI ŚCIEŻCE BUDZENIA KOBIECOŚCI, Czy pojmujesz już kim jesteś jako kobieta? Po jej obudzeniu w pe...